
Лампа кварцова галогенна 12v 30w OSRAM 64261 HLX G6.35
810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00659
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Максимальна колірна температура | 3300 К |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 50 годин |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G6.35 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 11.5 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 740 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для медицини |
Лампа галогенна кварцова малогабаритна 12v 30w OSRAM 64261 HLX G6.35 застосовується в офтальмології для проектора знаків (оптометричний прилад).
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴

