Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G6.35 |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 24 В |
| Максимальна колірна температура | 3100 К |
| Термін служби ламп | 300 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2970 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для медицини |
Лампа кварцова галогенна малогабаритна 24v 100w OSRAM 64638 HLX G6.35 з можливістю димірування застосовується в медичній техніці та освітленні, також може застосовуватися у світлових приладах для шоу, на телебаченні та кіновиробництві.
EAN: 4050300283050.
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


