
Лампа галогенна з відбивачем 82v 250w USHIO ELW MR16 G5.3
240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01476
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 51 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Основні | |
| Максимальна колірна температура | 3300 К |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга | 82 В |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 50 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для акцентуючого освітлення |
| Виробник | USHIO |
| Форма лампочки | MR16 |
Лампа галогенна з відбивачем 82v 250w USHIO ELW MR16 G5.3
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

