
Лампа галогенна низьковольтна 12v 5w PHILIPS 13283 G4
150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00765
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G4 |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна колірна температура | 2800 К |
| Термін служби ламп | 4000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 60 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Діаметр | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для загального освітлення |
Лампа галогенна капсульна 12v 5w PHILIPS 13283 G4 Capsuleline CL 409690
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

