вверхвниз

Лампа-фара ЛФРН 220-500-1 PAR64 CP/61 NSP GX16d
720 ₴
- В наявності 6 од.
- Код: 01040
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іскра |
| Потужність | 500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рефлектор | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | Жорсткий отвод |
| Форма лампочки | Лампа-фара |
| Цоколь | GX16d |
Лампа-фара ЛФРН 220-500-1 PAR64 CP/61 NSP GX16d
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴


