вверхвниз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Тип лампи | Бактерицидна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Штир |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 4000 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Термін служби ламп | 2200 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1290 мм |
| Діаметр | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | СРСР |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Цоколь | СПЕЦ |
| Застосування освітлення | Для поліграфії |
| Виділення озону | Так |
Лампа дугова ультрафіолетова трубчаста ДРТ 4000 ЛІСМА спец
Лампа застосовується як ефективне джерело ультрафіолетового випромінювання в медицині, сільському господарстві, у вимірювальній техніці для люмінесцентного аналізу, у технологічних процесах знезараження води, полімеризації та сушіння в промисловості, у світлокопичувальних апаратах.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴


